PrintMailRate-it

 STRATEJİ GELİŞTİRMEK

Rödl & Partner Nürnberg merkezli Hukuk, Ver­gi Danışmanlığı, Mali Müşavirlik, Yönetim/IT Danış­manlığı ve Denetim alanlarında 49 ülke­de 105 farklı lokasyonda yaklaşık 5.500 çalışa­nı ile faaliyet gösteren Alman menşeli Dene­tim ve Danışmanlık firmasıdır.
 
Rödl & Partner'in kuruluş hikayesi, faaliyetleri ve hedefleri hakkında detaylı bilgileri kitapçıkta bulabilirsiniz.
  

 BAŞARILARI PLANLAMAK

basarilari_planla.pngRödl & Partner, özellikle Federal Almanya ve Alman­ca konuşulan ülkelerden gelen yatırım­cılara, sektö­rel ve global deneyimiyle yüksek standartlarda hizmet vermeyi amaçlayan Türkiye'nin önde gelen Denetim, Mali Müşa­virlik, Vergi ve Mali Hukuk Danışmanlık şirketleri arasındadır.
 

Türkiye, Avrupa ve Asya arasın­da stratejik öneme sahip bir merkez olup, kıtalararası ticaretin de kalbidir. Rödl & Partner planlama aşa­masından projenin hayata geçirilmesine kadar, yatırımın her safhasında ihtiyaçlar doğrultu­sunda uzman an­layış ile sürekli ve kapsamlı bir şekilde tek elden hizmet vermektedir.

 

Faaliyetlerimiz ve Türkiye ofisimiz hakkında detaylı bilgilere ülke bro­şürümüzden ulaşabilirsiniz.

 

 Türkçe –  Almanca –  İngilizce

 FIRSATLARI YAKALAMAK

maedchenturm.jpgTürkiye, stratejik konumu ve zengin tarihi geçmişi ile dünyanın her yerinden yatırımcıyı kendine çekmeye devam etmektedir. Yatırımcılara her türlü yatırım sürecinde destek olan idari altyapısı ve yatırımcı odaklı ekonomik büyüme stratejisi ile her geçen gün yatırımlar için gözde bir merkez haline gelmektedir.

 

Türkiye'de yatırım yapmak ile ilgili detaylı bilgilere, hazırlamış olduğumuz rehberden ulaşabilirsiniz.

 

Deutschland Weltweit Search Menu