PrintMailRate-it

  SİRKÜLER

 SİRKÜLERE ABONELİK

Güncel sirkülerimizi takip etmek için ücretsiz abone olabilirsiniz. Abonelik başvurusu için lütfen tıklayınız.

 

​ 

 BAĞIMSIZ DENETİM

Güven iyidir ancak kontrol daha iyidir.

Günümü​z iş dünyasında kuralların birçoğu değişmiş olsa da oyunun temel kuralı aynı kalmıştır. Yatırımcı, taleplerini ve beklentilerini karşılamak ve bu doğrultuda doğru kararları alabilmek için finansal tablolarda bulunan bilgilerin doğru, eksiksiz, gerçeğe uygun ve güvenilir olmasını beklemektedir. Bu da işletmelerin bağımsız ve objektif bir şekilde denetime tabi tutulması ile sağlanabilir. 
 
Bağımsız denetim hizmetimizle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 RAPORLAMA

basarilari_planla.pngTürk Mevzuat hükümlerine göre hazırlanan mali tabloların farklı standartlara uygun uyarlama ve raporlaması
 

Türk Mevzuat hükümleri dikkate alınarak hazırlanan mali tabloların yabancı yatırımcılar için zor anlaşılır olması çok sık rastlanır bir durumdur. Türk Ticaret Kanunu, Vergi Usul Kanunu, TMS/TFRS dikkate alınarak hazırlanan mali tabloların yabancı yatırımcılar için daha kolay yorumlanır olması amacıyla, IAS/IFRS, US-GAAP, GERMAN-GAAP, HGB gibi farklı standartlara uyarlama çalışmaları yapıyoruz.

 

Raporlama hizmetimizle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


 VERGİ

maedchenturm.jpgYeminli Mali Müşavirlik ve Transfer Fiyatlandırması Alanlarında Konuya Özel Çözümler 

Günümüzde ticari hedeflere uygun ve maliyet tasarrufu sağlayan vergi optimizasyon önerileri şirketlere bulundukları sektörde rekabet üstünlüğü yaratmaktadır. Mevzuat hükümlerini dikkate alarak vergi denetimi, tasdik işlemleri ve transfer fiyatlandırması dokümantasyon çalışmaları ile ilgili tüm hizmetleri sunuyoruz.

 

Vergi hizmetimizle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Deutschland Weltweit Search Menu