Denetim

PrintMailRate-it

A2383784.jpg

​"Güven iyidir ancak kontrol daha iyidir" sözünden anlaşılacağı gibi, güven tüm organizasyonlarda makul ölçüde olması gereken çalışma hayatının ayrılmaz bir parçası, denetim ise organizasyonun başarısı için en önemli kriterlerden biridir.

 

Günümüz iş dünyasında kuralların birçoğu değiştiyse de oyunun temel kuralı aynı kalmıştır. Yatırımcı taleplerini  ve beklentilerini karşılamak ve bu doğrultuda doğru kararları alabilmek için finansal tablo­lardaki bilgilerin eksiksiz, doğru, gerçeğe uygun ve güvenilir olmasını beklemektedir. Bu da işletmele­rin bağımsız ve objektif bir şekilde denetime tabi tutulması ile sağlanmaktadır.

 

Bizler uluslararası alanda faaliyet gösteren köklü bir denetim şirketi olarak uzman ve deneyimli kad­romuz ile günümüz teknolojisinden de yararlanarak ulusal ve uluslararası denetim standartlarını dikkate alarak yüksek kalitede denetim hizmetleri vermekteyiz.

 

Denetim çalışması yaptığımız işletmelerde ilgili yasal mevzuata eksiksiz uyum sağlanmasını, hatalı uygulamaların erken tespiti ve meydana gelmesi muhtemel risk ile zararların önüne geçilmesini amaçlamaktayız.

  

İrtibat

Contact Person Picture

Fuat Cengiz

+90 212 310 14 00

İletişim

Contact Person Picture

Kerem Kelkitli

+90 212 310 14 00

İletişim

Deutschland Weltweit Search Menu