Denetim

PrintMailRate-it

​​​A2383784.jpg


“Güven iyidir ancak kontrol daha iyidir” sözünden de anlaşılacağı üzere güven tüm organizasyonlarda makul ölçüde olması gereken bir değerlendirme olmakla birlikte, bir organizasyonun yüzde yüz başarısı için “kontrol” şarttır. Bu nedenle her ne kadar günümüz iş dünyasında her geçen gün pek çok kural değişse de, temel kural hiç değişmez: Yatırımcı taleplerini ve beklentilerini karşılamak ve bu yönde doğru kararları alabilmek için finansal tablolardaki bilgilerin eksiksiz, doğru, şeffaf ve güvenilir olması gerekmektedir. Bu da işletmelerin bağımsız ve objektif bir şekilde denetime tabi tutulmasıyla sağlanabilir.

 

Uluslararası alanda faaliyet gösteren köklü bir denetim şirketi olarak farklı sektörlerde tecrübe ve bilgi birikimine sahip uzman ve deneyimli kadromuzla, günümüz teknolojisinden yararlanarak ulusal ve uluslararası standartlar dahilinde yüksek kalitede denetim hizmetleri sunuyoruz.

 

Denetim hizmetlerimizle ilgili yasal mevzuata eksiksiz uyum sağlanmasını, hatalı uygulamaların erken tespit edilmesini, meydana gelmesi muhtemel risklerle zararların önüne geçilmesini amaçlıyoruz.​
  

İrtibat

Contact Person Picture

Korhan Dengiz

+90 212 310 14 00

İletişim

Contact Person Picture

Kerem Kelkitli

+90 212 310 14 00

İletişim

Deutschland Weltweit Search Menu