Rödl & Partner’de çalışmak ayrıcalıktır

PrintMailRate-it

Bize Katılın.jpgYetenekli ve istekli kişiler için sınırsız ve çeşitli fırsatlar sunan uluslararası bir şirkette kariyer sahibi olmak için bize katılın!   

 
Kariyerinizi başlatmak ve size kariyer yolunuz boyunca gereken desteği sağlamak için kurumsal insan kaynakları yanınızda olacaktır.
 
Amacımız, bizi geleceğe taşıyacak ve uygun yetkinliklere sahip çalışanları işe almak ve bu kişileri en kısa sürede geliştirerek iş sonuçlarına katkılarını arttırmaktır. Seçme yerleştirme sürecimiz yetkinliklerinizi esas alır. Başvuru değerlendirme sürecinde pozisyona uygun olan adaylar görüşmeye davet edilir. Adayın pozisyona uygunluğu farklı ölçüm araçları kullanılarak değerlendirilir.
 
Siz de ekibimizin bir parçası olmak isterseniz Kariyer Fırsatları adımından açık pozisyonlarımızı inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.  
 
Duyurulan boş pozisyonlara başvuruda bulunabileceğiniz gibi, ayrıca ilerde oluşacak pozisyonlarda değerlendirilmek üzere "Genel Başvuru" da yapabilirsiniz. 
 
Boş pozisyonlar ve genel başvurular için merve.bolgen@roedl.com adresine e-mail yoluyla müracaat edebilirsiniz.
 

 EĞİTİM

Eğitim_2.jpgRödl & Partner ailesinin bir üyesi olduğunuzda; 

 

Eğitim faaliyetlerimizin başlangıç noktasında yer alan oryantasyon eğitimi sayesinde, şirket ve markamızı yakından tanıma ve faaliyetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinme fırsatı bulur, seçkin eğitim ve danışmanlar ile gerçekleştirdiğimiz kişisel gelişim programları ile belirli yetkinlik alanlarında bilgi ve beceriler kazanabilir, ihtiyaca yönelik öngörülen Almanya merkezimizde gerçekleştirilen yurtdışı eğitim olanaklarından faydalanabilir, her kademedeki çalışanlarımıza sunulan Yabancı Dil Eğitimi Destek Süreci'nden yararlanarak yabancı dil yetkinliğinizi geliştirebilirsiniz.

 
Unutulmamalı ki; "İnsana yapılan yatırım, en yüksek getirili yatırımdır". Bunun haricinde sektörde yetişmiş insan sayısını arttırmak ve sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etme amacıyla stajyer uygulaması sürdürülmektedir.     

 Performans

 
Çalışanlar ve yönetim arasındaki geri bildirimler, Rödl & Partner organizasyon kültürünün önemli bir temel taşını oluşturmaktadır. 

 

Şirketimizde hedeflerin, iş sonuçlarının ve kişisel yetkinliklerin birlikte ele alındığı etkin ve objektif bir değerlendirme amaçlı bir performans değerlendirme sistemi uygulanır. Bu sistem yönetici ve çalışanın karşılıklı beklentilerini paylaşmasına, performans değerlendirmede somut, ölçülebilir kriterlerin kullanılmasına imkan tanır. Bu görüşmelerde çalışanın kişisel gelişim planına yönelik adımlar ve eğitim ihtiyaçları belirlenir.

 

 

 KARİYER GELİŞİMİ

Kariyer_rszd.jpg

  

Rödl & Partner yetkinlikleri nizi geliştirerek yükselebileceğiniz birçok pozisyon sunar.  

 

Kariyerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Kariyeriniz bizim için de çok önemli!   

 

Bu yüzden, ekip yönetmek veya bireysel performans gibi seçeceğiniz farklı kariyer yollarında, sizi net ve şeffaf bir kariyer planıyla destekliyoruz. Kariyer planlaması sürecinde önemli bir faktör, kişilerin öncelikle kendi bilgi, beceri, potansiyel ve yeteneklerinin farkında olmaları, ilgi alanlarını sorgulamaları ve gelişme noktalarını öncelikle kendilerinin tanımlamalarıdır. Doğru değerlendirmeler üzerine yapılandırılmış kariyer planları, belirlenen hedeflere erişimde önemli bir rol oynamaktadır.

İRTİBAT

Contact Person Picture

Merve Bölgen

+90 212 310 14 00

İletişim

Contact Person Picture

Beril Kızılkaya

+90 212 310 14 00

İletişim

Deutschland Weltweit Search Menu